Iza Łęcka Iza Łęcka 27.01.2020 08:12
Control Xbox Game Pass
7375V

Xbox Game Pass w lutym będzie „naprawdę” dobry. Gracze oczekują Control

Dział Microsoftu zajmujący się Xbox Game Pass rozpoczął promowanie nowej oferty. Gracze mogą liczyć na „naprawdę” dobry miesiąc, a słowa przedstawicieli amerykańskiej korporacji są odbierane jednoznacznie – będziemy grać w Control.

Zespół odpowiedzialny za promocję Xbox Game Pass systematycznie publikuje zajawki przygotowujące graczy na nowe produkcje. W tym tygodniu poznamy gry debiutujące w usłudze w lutym – subskrybenci mogą szykować się na „naprawdę” dobry miesiąc.

Gracze łączą wiadomość z pojawieniem się wspomnianego Control. Już dwa miesiące temu Phil Spencer podczas audycji zapowiedział dostępność tytułu w usłudze. Później wydawca zaprzeczył informacji, jednak najnowszy post dość przekonująco sugeruje debiut gry Remedy Entertainment. Gracze dostrzegli pewne powiązanie – w wiadomości widzimy słowo „naprawdę” napisane różnymi czcionkami, a właśnie w Control czcionki zostały wykorzystane przez deweloperów niezwykle różnorodnie.

Klienci Xbox Game Pass mogą szykować się na interesujące zestawienie, choć na szczegóły musimy jeszcze zaczekać. Listy powinniśmy się spodziewać już w połowie tygodnia.

Sprawdźcie także te wiadomości:

Źródło: https://wccftech.com/control-xbox-game-pass-february

Tagi: microsoft Xbox Game Pass xbox one