Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.01.2020 09:00
Microsoft Flight Simulator z testami alfa
1507V

Microsoft Flight Simulator. Testy alfa startują w następnym tygodniu

Jeśli czekacie na najnowszy symulator lotów od Microsoftu, to koniecznie zapiszcie się na alfa testy, które startują już w przyszłym tygodniu! Może przyjdzie Wam zasiąść za sterami fantastycznych maszyn. 

Microsoft Flight Simulator to gra, której warto wyczekiwać. Jej zapowiedzi robią ogromne wrażenie, więc oczekiwanie, aż przyjdzie nam siąść za sterami samolotów, jest ogromne. Gra bez wątpienia trafi do wszystkich fanów rozrywki tego typu.

Jeśli jesteście zainteresowani podniebnymi wojażami, powinniście zainteresować się zapisami na alfa test, na PC, które ruszą już w poniedziałek, 27 stycznia! Microsoft ponownie otworzył rekrutację, więc spieszcie się, aby załapać się do grupy szczęśliwców. 

Aby wziąć udział w rekrutacji, musicie wejść na oficjalną stronę gry i z górnego paska menu wybrać zakładkę "Insider Login". Następnie zostaniecie przekierowani na witrynę, gdzie będziecie musieli zalogować się do swojego konta Microsoft. Po wszystkim wracacie na stronę i wybieracie opcję "Flighting Signup". Wypełniacie podanie i pozwalacie programowi DxDiag na sprawdzenie specyfikacji Waszego komputera. To wszystko

Jeśli nie dostaniecie zaproszenia na początku- nic straconego! Microsoft przekazał, że będzie zapraszał cyklicznie nowe grupy chętnych spośród zapisanych

Microsoft Flight Simulator zadebiutuje jeszcze w tym roku, ale na dokładną datę premiery musimy poczekać. Spekuluje się, że będzie to prawdopodobnie druga połowa 2020. Czas pokaże, a udział w testach na pewno umili oczekiwanie.

Więcej informacji o grze:

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/microsoft-flight-simulator-alpha/

Tagi: microsoft Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios