Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 25.01.2020 15:15
nfs heat
3991V

Need for Speed Heat będzie miał wdrożony w najbliższej aktualizacji system mikro-płatności

EA poinformowało społeczność, że już niebawem do Need For Speed Heat zostaną wprowadzone duże zmiany.

Electronic Arts, wydawca najnowszych odsłon kultowej serii Need For Speed ogłosiło przed premierą Need for Speed Heat, że owa produkcja nie będzie miała wdrożonego systemu płatności w grze. Skrzynki z łupem, które zostały znienawidzone w poprzedniej odsłonie serii, Need For Speed Payback, najwidoczniej jednak wrócą do najnowszej odsłony.

System mikro-transakcji zostanie wprowadzony 28 stycznia bieżącego roku - na pierwszy ogień pójdą klucze do mapy, które nabędziemy za realne pieniądze - owy klucz ma nam wyjawić wszystkie lokalizacje przedmiotów kolekcjonerskich, stacji benzynowych, kryjówek. Krótko mówiąc, za drobną opłatą będziemy mogli ujawnić sobie wszelkie miejsca, które zostały skryte przez twórców.

Update wprowadzi również koło czatu, które będzie podobne do tego znanego z Need For Speed: Rivals - gracze będą mogli szybko porozumiewać się bez użycia mikrofonu i pisania. Ponadto, nadchodząca aktualizacja wprowadzi ulepszenia w obsłudze kilku popularnych kierownic:

  • Thrustmaster T300RS
  • Thrustmaster TX
  • Thrustmaster T150
  • Thrustmaster TMX
  • Logitech G29
  • Logitech G920
  • Fanatec CSL Elite Racing Wheel

Need For Speed Heat zadebiutował 8 listopada minionego roku na platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Produkcja zdobyła dosyć wysokie oceny - przyczyniło się do tego na pewno brak mikro-płatności, które jednak zostaną w najbliższym czasie wprowadzone.

Warto przeczytać:

Źródło: playstationlifestyle.net

Tagi: Electronic Arts Ghost Games Need for Speed Heat