Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.01.2020 08:45
Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za darmo
12041V

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona ponownie za darmo! GOG rozdaje grę

Jeśli jakimś cudem wciąż nie macie w swoim posiadaniu pierwszej części kultowej trylogii od CD Projekt RED, to własnie ma miejsce świetna okazja! 

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona to najbardziej dopakowana wersja projektu, który rozpoczyna trylogię gier o Geralcie z Rivii. Tytuł został swego czasu niezwykle ciepło przyjęty i choć dla wielu nie przetrwał próby czasu (premiera miała miejsce w 2008 roku), to wciąż warto spróbować weń swoich sił. 

A nadarza się ku temu świetna okazja! GOG ponownie pozwala zgarnąć rzeczony tytuł całkowicie za darmo! To kolejna już taka promocja ze strony platformy i jeśli pominęliście wszystkie poprzednie, to nie warto dłużej zwlekać. Bieżący weekend może być świetną okazją do nadrobienia produkcji, której klimat - według wielu graczy - jest wręcz niedościgniony

Proces dodania gry jest wyjątkowo prosty. Wystarczy zalogować się na swoje konto, na portalu GOG.com, a następnie dodać do swojej biblioteki Gwent: The Witcher Card Game (ta jeszcze oczywiście w pełni darmowa). Kolejnym krokiem będzie zapisanie się do newslettera. W zamiast uzyskacie jedną darmową beczkę z kartami do Gwinta i Edycję Rozszerzoną pierwszej części Wiedźmina! Nie zwlekajcie! 

Zainteresował Cię ten news? Sprawdź także:

Źródło: GOG

Tagi: 1C-SoftClub atari CD Projekt RED Wiedźmin: Edycja Rozszerzona