Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.01.2020 17:34
The Bridge
873V

The Bridge za darmo. Farming Simulator 19 zostanie wkrótce udostępniony

Epic Games kontynuuje świetną promocję i rozdaje kolejną produkcje. The Bridge jest dostępny za darmo i pozycję można pobrać ze sklepu twórców Fortnite. To oczywiście nie koniec promocji, ponieważ już wkrótce zgarniemy Farming Simulator 19.

The Bridge to logiczna produkcja przeładowana ciekawymi łamigłówkami. Twórcy zmuszają graczy do zmiany swoich dotychczasowych przyzwyczajeń związanych z prawami fizyki oraz perspektywą – w tytule naszym zadaniem jest manipulowanie grawitacją. Tytuł zebrał oceny na poziomie 74% i w standardowym momencie jest dostępny za 35,99 zł, ale teraz możecie pobrać go za darmo.

The Bridge za darmo

Epic Games kontynuuje ubiegłoroczną promocję i w 2020 roku mamy systematycznie otrzymywać nowe produkcje. Firma uważa, że jest to dobry sposób na wypromowanie swojej platformy, która wygenerowała w ubiegłym roku bardzo dobre wyniki.

The Bridge jest dostępne w ofercie do 30 stycznia 17:00, ale już tego dnia o godzinie 17:01 pobierzecie za darmo Farming Simulator 19. Gra przeładowana traktorami będzie oferowana do 6 lutego.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: Epic Games Store

Tagi: The Bridge The Quantum Astrophysicists Guild Ty Taylor / Mario Castañeda