Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.01.2020 21:30
The Division 2
870V

The Division 2 w promocji za 49,99 zł na PS4 i Xbox One

The Division 2 trafiło do kolejnej promocji, dzięki której zainteresowani gracze kupią tytuł za niespełna 50 zł. Gra wciąż będzie powiększona o serię dodatków, więc jest to na pewno świetna oferta dla wszystkich graczy, którzy wciąż nie zawalczyli o wolność Waszyngtonu.

Tom Clancy's The Division 2 zadebiutowało w ubiegłym roku i choć produkcja od początku oferowała znacznie większą zawartość od pierwowzoru, to nie zdołała podbić rynku. Ubisoft wciąż pracuje nad zawartością, więc gracze mogą nadal liczyć na sporo atrakcji.

Jeśli wciąż nie zapoznaliście się z wydarzeniami z Waszyngtonu, to na pewno warto sięgnąć po The Division 2 – gra jest już dostępna w konsolowym wydaniu za 49,99 zł:

Już wcześniej na portalu wspominaliśmy o promocji, dzięki której w sklepie Ubisoftu możecie zgarnąć The Division 2 za mniej niż 40 zł, jednak jest to wydanie na PC. Tutaj otrzymacie dostęp do gry w wersji na sprzęt Sony oraz Microsoftu.

Od siebie mogę serdecznie polecić „Dywizję” - bierzcie znajomych i wskakujcie na serwery, bo gra nabiera dodatkowego charakteru, gdy biegacie na misje z kumplami.

Sprawdźcie także inne promocje:

Źródło: Media Expert

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive