Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.01.2020 15:39
Anthem
2420V

Anthem jeszcze taniej. Gra za 19,99 zł

Anthem nie spełniło oczekiwań graczy z całego świata, więc BioWare nie mogło liczyć na wielkie zainteresowanie nowym IP. Produkcja zalega na półkach i ze względu na nadciągające premiery – firmy chcą się pozbyć pudełek.

Anthem to wielki problem już nie tylko BioWare oraz Electronic Arts. Sklepy starają się pozbyć pudełek i zrobić miejsce dla nowych produkcji. Media Martk postanowił przecenić grę jeszcze bardziej i teraz tytuł można wyrwać już za zaledwie 19,99 zł.

Anthem za 19,99 zł

Bardzo długo czekaliśmy na wielką produkcję od BioWare. Anthem nie zapewniło odpowiedniej jakości i choć twórcy wciąż pracują nad poprawą gry i rozbudową swojego świata, trudno mówić o sukcesie. Nadal nie wiemy, jaki plan na produkcję ma Electronic Arts oraz deweloperzy, ale jedno trzeba przyznać – za 20 zł warto sprawdzić.

Nie jest to gra dekady i najlepsza pozycja BioWare, ale pod jednym względem Anthem nie zawiódł – tytuł charakteryzuje się kapitalnym systemem latania oraz przyjemnym strzelaniem. Gdzieś w tym wszystkim zabrakło odpowiedniej historii, ale w grupie znajomych można się dobrze bawić.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/anthem-pc-ps4-za-1999-zl-w-media-markt/

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts