Half-Life i Half-Life 2 za darmo. Promocja z okazji premiery Half-Life Alyx

Promocje gier
3636V
Half-Life i Half-Life 2 za darmo. Promocja z okazji premiery Half-Life Alyx
Wojciech Gruszczyk | 21.01.2020, 19:39

Half-Life i Half-Life 2 trafiły do dużej promocji i dwie gry są dostępne za darmo do 1 kwietnia. Jest to specjalna promocja Valve przygotowująca graczy na premierę Half-Life Alyx. Gracze mogą poznać w sumie cztery historie.

Half-Life Alyx będzie dostępny na rynku w marcu. Valve wciąż nie potwierdziło ostatecznej daty premiery, ale w najnowszym komunikacie firma podkreśliła, że produkcja trafi na rynek w wyznaczonym wcześniej miesiącu.

To właśnie z tego powodu możemy teraz skorzystać z nowej promocji. Cztery historie z serii Half-Life są dostępne za darmo do 1 kwietnia 2020 roku:

Nie jest to oczywiście przypadek, ponieważ wydarzenia z Half-Life Alyx są rozgrywane pomiędzy Half-Life i Half-Life 2, jednak znajomość całej serii pozwoli wyłapać wiele dodatkowych smaczków, które deweloperzy władowali do produkcji.

Wkrótce ruszy faktyczna promocja Half-Life Alyx, dzięki której zobaczymy nowy gameplay oraz poznamy ostateczną datę premiery. Valve przygotowuje się do wielkiego święta – według informacji korporacja może zapewnić jedną z najlepszych gier dla wirtualnej rzeczywistości. Firma już teraz walczy z ogromnym zainteresowaniem, którego najlepszym przykładem jest problem z dostępnością Valve Index VR.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://store.steampowered.com/news/57848/

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych