Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 22.01.2020 20:14
godfall
6511V

Sony zbiera baty za materiały z Godfall - społeczność twierdzi, że PS5 ma problemy

Sony zebrało baty za materiały z Godfalla, które ujrzały światło dzienne kilkadziesiąt godzin temu.

Sony jest obecnie w ogniu krytyki - japoński gigant jest krytykowany za materiały z gry zmierzającej przede wszystkim na next-geny. Użytkownicy Reddita piszą, że wysoka rozdzielczość, 60 klatek na sekundę oraz piękna grafika nie idą w parze, a obietnice Sony, jak i Microsoftu nie zostaną zrealizowane.

Godfall zostało ujawnione na zeszłorocznej gali The Game Awards, podczas której zostały rozdane najważniejsze nagrody w branży gier. To właśnie tam ujawniono oficjalnie pierwszy projekt zmierzający na nową konsolę Sony, PlayStation 5. Fani bardzo z tego powodu się ucieszyli, ponieważ liczyli na soczyste materiały, które wgniotą graczy oczekujących na next-geny w fotel.

Obecnie największe portale społecznościowe są zalewane negatywnymi opiniami graczy, którzy obejrzeli już materiał - udostępniam go również poniżej. Co więcej, mówi się, że Sony ma obecnie problem ze swoją konsolą, dlatego też musimy czekać tak długo na oficjalną prezentację - mówi się tu przede wszystkim o wydajności. 

Deweloperzy ze studia odpowiadającego za ową produkcję mówią, że zapis rozgrywki pochodzi z PC sprzed roku, kiedy to gra była jeszcze we wczesnej fazie. Nie wiemy jednak na pewno, czy są to stare materiały, czy też nowe, które nie miały ujrzeć światła dziennego. Miejmy nadzieję, że Sony szybko rozwiąże niepotwierdzone problemy ze swoim sprzętem, co powinno zaowocować nowymi materiałami z Godfalla. 

Warto zajrzeć na:

Źródło: ccn.com

Tagi: Counterplay Games Gearbox Godfall