Iza Łęcka Iza Łęcka 22.01.2020 10:24
Horse Girl Koniara Netflix
2277V

Horse Girl na pierwszym zwiastunie. Niepokojąca historia prosto od Netflixa

Netflix zasypuje swoich widzów różnorodnymi produkcjami. Najlepszym potwierdzeniem tych słów jest film „Horse Girl”, który już za niedługo zawita na platformie.

„Horse Girl” (w polskim tłumaczeniu „Koniara”) to produkcja opowiadająca historię specyficznej Sarah – fanki koni, rękodzieła oraz seriali kryminalnych z nadprzyrodzonymi elementami – która z dnia na dzień uczestniczy w coraz dziwniejszych i niepokojących wydarzeniach. Bohaterka odkrywa, że jej coraz bardziej intensywne sny spełniają się w realnym życiu. Jak się okazuje, jej doświadczenia są mocno powiązane z wcześniejszą historią rodzinną.

Film został wyreżyserowany przez Jeffa Baenę („Life after Beth”, „The Little Hours”), a główną rolę gra Alison Brie, którą kojarzyć możecie z takich seriali jak chociażby „GLOW”, „Community”, czy filmu „Sypiając z innymi”. Dla Netflixa jest to jedna z pierwszych produkcji w tym roku, która zadebiutuje na festiwalu Sundance.

Poniżej możecie sprawdzić najnowszy zwiastun filmu – trzeba przyznać, że już na samej zajawce materiał powoduje niepokój i wzbudza mieszane uczucia. Zapowiada się niezwykle interesująca i nieco alternatywna historia, która na platformie Netflix zadebiutuje 7 lutego.

Jeżeli interesuje Was tematyka filmów i seriali, sprawdźcie także:

Źródło: http://filmozercy.com/wpis/alison-brie-oszalala-w-zwiastunie-horse-girl-od-netfliksa

Tagi: horse girl koniara netflix zwiastun