Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.01.2020 15:22
Destiny 2 Bungie
448V

Destiny 2 pomaga Australii. Bungie zachęca do kupowania charytatywnych koszulek

Bungie to kolejne studio, które za pomocą swojej gry chce pomóc mieszkańcom Australii. Deweloperzy właśnie rozpoczęli zbieranie pieniędzy. Dochód ze sprzedaży koszulki zostanie przekazany na walkę ze skutkami pożarów.

Już kilka dni temu wspominaliśmy na portalu o pierwsze akcji branży gier, która chce pomóc mieszkańcom Australii i za pomocą zebranych pieniędzy walczyć ze skutkami pożarów. Bungie zaprezentowało specjalną koszulkę – Strażnicy mogą pomóc potrzebującym.

Bungie zdecydowało się przeznaczyć pieniądze na działania w zakresie gaszenia pożarów oraz ratowania zwierząt w Australii. Twórcy Destiny chcą za pomocą limitowanej koszulki zachęcić graczy do pomocy – t-shirt można zamawiać do 18 lutego.

Zainteresowani muszą przygotować około 120 zł – jeśli zdecydujecie się nabyć koszulkę, to otrzymacie także specjalny emblemat w grze. Jest to na pewno ciekawa akcja, która zainteresuje fanów Destiny, ponieważ sympatycy tytułu mogą nie tylko pomóc mieszkańcom Australii, ale również otrzymają ładną koszulkę.

Zamówienia możecie składać w sklepie Bungie.

Destiny 2 Bungie

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o Destiny:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2