Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 11.01.2020 16:55
KAO4Australia
960V

Deweloperzy gier również pomagają Australii. W akcje zaangażowało się między innymi Destiny

Pożar jaki obecnie trawi Australię jest jedną z największych tragedii, jakie spotkały ten region w ostatnich kilkudziesięciu latach. W ogniu zmarło już 500 mln zwierząt, spłonęły setki tysięcy domów i kilka milionów hektarów lasów.

Zapewne każdy z was słyszał już o gigantycznych pożarach jakie trawią w ostatnich tygodniach Australię, ponieważ o tym wydarzeniu mówi praktycznie cały świat.

Pomoc dla mieszkańców i zwierząt tegoż kontynentu ślą miliony osób z całego świata, w tym również oczywiście gracze. Wielu YouTuberów i streamerów zorganizowało zbiórki internetowe na rzecz wybranych fundacji zaangażowanych w pomoc Australijczykom, ale na tym nie koniec, bo swój wkład w to wszystko chcą mieć także sami producenci gier.

Polskie Tate Multimedia postanowiło, że jeśli zakupicie grę Kangurek Kao: Runda 2 w dniach 9-19 stycznia, 100% przychodów z tego tytułu firma przekaże na fundację WIRES (Wildlife Rescue). Dodatkowo Bungie, czyli autorzy Destiny 2, zamówili specjalną limitowaną serię gadżetów, jakie będziemy mogli kupować w najbliższym czasie - 50% kasy z tej akcji pójdzie na wspomniane już WIRES, druga połowa zaś wleci na konto fundacji  NSW Rural Fire Service.

Warto zobaczyć:

Tagi: Australia Destiny kangurek kao