Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2019 15:00
Destin 2 Ozyrys
783V

Destiny 2: Shadowkeep z kolejną zawartością. Bungie zaprasza na Sezon Świtu

Bungie nadal rozwija Destiny 2 i zapewnia graczom nowe atrakcje. Jeszcze w grudniu rozpocznie się Sezon Świtu, który pozwoli zainteresowanym zmierzyć się z nowym zagrożeniem. Zwiastun przedstawia zawartość.

Bungie nie jest już częścią Activision, więc deweloperzy mogą rozwijać markę Destiny na własny rachunek. Studio wierzy, że gra może zapewnić im spokojną egzystencję, podczas której deweloperzy będą dalej pracować nad nową zawartością do produkcji i zarazem rozwijać nowe IP.

Do Destiny 2: Shadowkeep nadciąga Sezon Światu – Bungie zapowiedziało powrót Ozyrysa, który postanowił przestrzec Strażników przed kolejnym zagrożeniem. Teraz śmiałkowie zmierzą się z Psionicznymi Oprawcami Kombinatu, którzy chcą manipulować czasem i wpłynąć na ostateczny konflikt z Czerwonym Legionem.

W grze pojawi się „Zegar Słoneczny” i ten nowy tryb zapewni atrakcje dla sześcioosobowych drużyn (z możliwym matchmakingiem). Podczas zabawy zgarniemy nowe bronie, kolejne pancerze oraz zajmiemy się wskrzeszeniem „największych symboli nadziei Miasta”.

Zawartość trafi do gry 10 grudnia.

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o Destiny 2:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Bungie destiny 2: porzuceni Destiny 2: Twierdza Cieni