Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.12.2019 22:00
Destiny 2 święta
708V

Destiny 2 zaprasza na Świtanie. Świąteczne wydarzenie startuje na serwerach

Bungie nie przestaje rozwijać Destiny 2. Twórcy właśnie zapowiedzieli Świtanie, czyli świąteczne wydarzenie, które ma zachęcić graczy do biegania po serwerach i szukania aromatycznych ciasteczek.

Bungie bardzo pozytywnie zaskakuje. Twórcy nie tylko rozdali wszystkim zainteresowanym Destiny 2, ale teraz zapraszają na Świtanie, czyli specjalne wydarzenie, które rozpocznie się 17 grudnia i będzie trwać aż do 14 stycznia.

Deweloperzy podkreślają, że Świtanie to „wyjątkowy czas”, w którym Strażnicy mają szerzyć radość i dobro po całym Układzie Słonecznym. Teraz Ciemność będzie trzymać się na dystans, bo najważniejsze jest dobre spędzanie czasu i... Ciasteczka. Na Księżycu nie można mówić o wielkich luksusach, ale za to w Wieży jest ciepło oraz przytulnie – to właśnie w tym miejscu będziemy podążać za aromatem świątecznych wypieków i świętować zwycięstwa w blasku świątecznego piekarnika Evy Holiday.

Jak widać Bungie nie rezygnuje z Destiny 2. Jest to mądra decyzja, ponieważ tytuł został znacząco rozbudowany od premiery, społeczność wciąż chętnie wbija na serwery i pewnie wszyscy teraz czekają na jedno – zapowiedź Destiny 3. Nowa produkcja jest na pewno rozwijana w momencie, gdy drugi oddział studia pracuje jeszcze nad nową zawartością do D2.

W nocy odbyło się The Game Awards, na którym zobaczyliśmy kilka dużych zapowiedzi. Przegapiłeś show? Zapraszamy:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2