Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 19.01.2020 18:52
Matrix 4 Merowing
1587V

Lambert Wilson powróci do swojej roli w Matrix 4? Merowing może stanąć Neo na drodze

Według najnowszych doniesień, Lambert Wilson może powrócić do swojej roli w nadchodzącym Matriksie 4. Czyżby Merowing znów miał stanąć Neo na drodze?

Jeśli oglądaliście rewelacyjną trylogię Matriksa, zapewne pamiętacie z niej pewnego jegomościa uwielbiającego język francuski i posiadającego przepiękną żonę Persefonę. 

Jako strażnik arcyważnego Klucznika, Merowing zobowiązał się przeszkodzić każdemu z wybrańców, egzystując zatem poza czasem i materią, musi wykonywać swoje zadanie w każdej następnej wersji Matriksa. Jeśli zatem w czwartej odsłonie filmu będzie świadkami narodzin nowego Neo, bądź też okaże się, że nasz bohater przeżył końcówkę "trójki", całkiem prawdopodobne jest to, że Merowing znów pojawi się w tej opowieści.

Niestety wszystko jest oparte wyłącznie na plotkach i deklaracjach samego aktora, który jest chętny do udziału w Matriksie 4, lecz jego występ zależy głównie od terminu w jakim nagrywane będą zdjęcia. Poniżej wklejamy najlepsze sceny z Merowingiem oraz jego małżonką, które powinny odświeżyć wam pamięć.

Warto przeczytać:

Tagi: lambert wilson Matrix 4 siostry wachowskie