Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.01.2020 15:45
Dragon Ball FighterZ Goku Ultra Instinct
1131V

Dragon Ball FighterZ. Do gry trafi Ultra Instinct Goku

Jeśli wydawało Wam się, że pięć różnych wersji Son Goku w popularnej bijatyce z uniwersum to dużo... Bandai Namco zdradziło, iż już niedługo dołączy szósta.

Liczba grywalnych postaci w świetnej bijatyce z uniwersum Smoczych Kul wciąż rośnie. Twórcy nie pozwalają graczom znudzić się produkcją i cyklicznie dorzucają nową zawartość. Choć, trzeba przyznać, że nadchodząca postać może pozostawiać troszkę do życzenia. 

Po tym, jak ostatnio zapowiedziano dodanie Broly'ego z filmu "Dragon Ball Super: Broly",  do gry ma trafić kolejna postać, którą poznaliśmy dzięki najnowszej serii anime. W najświeższym wydaniu magazynu V-Jump pojawiły się informacje, iż kolejnym bohaterem DLC będzie Ultra Instinct Goku. Więcej informacji mamy otrzymać w dniach 8-9 lutego, podczas Dragon Ball FighterZ World Tour Finals 2019-2020.

Forma Ultra Instinct jest najpotężniejszą, jaką nasz bohater osiągnął dotychczas. Charakteryzuje się srebrzystymi włosami oraz brwiami, a także taką samą barwą tęczówki. I choć jest to już szósta wersja naszego bohatera w grze, to bez wątpienia ciekawie będzie oglądać go w starciu z Jirenem, który także dołączył do zestawienia jakiś czas temu! 

Dragon Ball FighterZ dostępne jest na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC. Jeśli szukacie staroszkolnej bijatyki, to pozycja ta może być dla Was idealna. 

Przeczytajcie koniecznie o najnowszej grze ze świata Dragon Balla:

Źródło: https://gamingbolt.com/dragon-ball-fighterz-ultra-instinct-goku-is-next-dlc-character

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ