Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.01.2020 11:30
Paper Mario i Metroid 2D
651V

Paper Mario i nowy Metroid 2D mogą pojawić się w bieżącym roku na Switchu

Jak głoszą najnowsze plotki, najbliższe miesiące mogą przynieść dwa głośne tytuły na Switcha. Mowa o kolejnej odsłonie Metroida i swoistej wariacji Mario. 

Na ten moment lista gier od Nintendo na rok 2020 nie zachwyca. Potwierdzono bardzo niewiele tytułów, które się ukażą i najgłośniej jest chyba o Animal Crossing: New Horizons, Xenoblade Chronicles: Definitive Edition No More Heroes III.

Jeśli jednak potwierdzi się najnowsza plotka, możemy dostać jeszcze co najmniej dwa świetne tytuły. Jeden z użytkowników Twittera, Sabi, który już wcześniej dzielił się ze społecznością kilkoma wyciekami, wspomniał o grach, które mogą pojawić się w spisie od Nintendo. 

Mowa o Paper Mario, które miałoby nawiązywać do tradycyjnych odsłon serii oraz nowym Metroidzie 2D. Miałby on stanowić sequel do Metroid Fusion, które debiutowało w 2002 na platformie Game Boy Advanced. Choć brzmi to świetnie, to oczywiście należy podejść do tego ze sporym dystansem. Oba projekty byłby bez wątpienia niezwykle ekscytujące, ale to wciąż tylko niepotwierdzone informacje. Plotka z dobrego źródła to wciąż plotka. 

Inne informacje projektach z Nintendo Switch przeczytasz na naszym portalu:

Tagi: Metroid Metroid Fusion Nintendo