Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 18.01.2020 12:54
Doom Eternal
1369V

Programista jest zachwycony grą Doom Eternal - jest to najambitniejszy tytuł, przy którym pracował

Doom Eternal wygląda wyśmienicie - uważa główny programista silnika owej gry. 

Do premiery Doom Eternal nie zostało zbyt dużo czasu - studio odpowiedzialne za grę, id Software, musi dobrze wykorzystać ostatnie dwa miesiące i wydać na rynek produkcję, z której będą zadowoleni. 

Billy Khan, główny programista silnika owej gry oznajmił w swoim najnowszym wpisie na oficjalnym koncie Twitter, że jest podekscytowany tym, co udało mu się wraz z ambitnymi współpracownikami osiągnąć. Według dewelopera, Doom Eternal wygląda fantastycznie, a sama rozgrywka to miód dla graczy kochających strzelanki FPP.

DOOM Eternal to najlepsza gra, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy - jest po prostu genialna. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy w końcu w nią zagrają. Działa wyśmienicie! Walka jest płynna jak jedwab - idTech7 (silnik gry) oferuje masę szczegółów geometrycznych. Jakość obrazu jest szalona. Jestem podekscytowany!

Doom Eternal nie powinien zaliczyć opóźnienia - prace nad grą idą wedle planu, a słowa głównego programisty silnika tylko to potwierdzają. Owa produkcja ukaże się na rynku 20 marca bieżącego roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4, Xbox One, Nintento Switch oraz na platformie strumieniowej od Google - Stadia.

Warto przeczytać:

Źródło: Twitter

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software