Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 19.01.2020 18:00
Resident Evil 3
2675V

Resident Evil 3 Remake - odtworzono oryginalne intro gry z 1999 roku

Fani kultowej serii, w celu umilenia czasu oczekiwania na Resident Evil 3 Remake, odtworzyli oryginalne intro udostępnione przez Capcom w 1999 roku.

Kilka tygodni temu zapowiedziano wyczekiwany remake gry Resident Evil 3, której premiera odbyła się w 1999 roku. Bez wątpienia - Resident Evil 3 (2020) to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez społeczność tego roku - druga odsłona została przyjęta bardzo ciepło przez graczy, więc każdy fan serii ma nadzieję, że Capcom ponownie dostarczy dopracowany produkt na rynek.

Dla umilenia czasu oczekiwania na oficjalną premierę, użytkownik YouTube'a kryjący się pod pseudonimem MyExcavation odtworzył oryginalne intro z 1999 roku nowymi materiałami promocyjnymi nawiązującymi do remake'a. Poniższy materiał zawiera oryginalną muzykę oraz oryginalne sceny - zombie atakują Raccoon City, miasto, w którym rozegra się akcja, najemnika UBCS Carlosa Oliveirę, główną bohaterkę gry Jill Valentine oraz oficera STARS - Brada Vickersa. W materiale nie mogło oczywiście zabraknąć głównego wroga - Nemesisa.

Resident Evil 3 Remake nie powinien zaliczyć żadnych opóźnień - deweloperzy z Capcomu parę tygodni temu oznajmili, że gra jest już ukończona, a teraz eliminują ostatnie błędy. Oficjalna premiera jest zapowiedziana na 3 kwietnia bieżącego roku - produkcja zawita na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. 

Poniżej obejrzycie fanowski materiał oraz ten oryginalny udostępniony w 1999 roku przez Capcom.

Warto przeczytać:

Źródło: gamerant.com

Tagi: Capcom Resident Evil 3 (2020)