Iza Łęcka Iza Łęcka 15.01.2020 07:00
Resident Evil 3
3171V

Resident Evil 3 przeszło długą drogę. Porównanie potworów i postaci robi wrażenie

Capcom opublikował serię nowych materiałów z Resident Evil 3, które można zgrabnie porównać z oryginałem, gdyż pokazano znane sceny oraz kilku bohaterów z potworami. Pełne odrestaurowanie gry prezentuje się fantastycznie.

Resident Evil 3 (2020) zostało wczoraj zaprezentowane na nowym zwiastunie, jednocześnie Capcom przygotował zestaw screenów, dzięki którym zobaczyliśmy między innymi głównych bohaterów serii oraz przeciwników. Japoński producent sporo uwagi poświęcił chociażby Nemesisowi, a odświeżony potwór wygląda niczym prawdziwy koszmar.

Od premiery oryginalnego Resident Evil 3 minęło mnóstwo czasu – w końcu pierwsza wersja debiutowała w 1999 roku na pierwszym PlayStation. Capcom ponownie zaprezentuje graczom wzorowy remake, który powinien zostać ciepło przyjęty przez wszystkich fanów horrorów. Twórcy nie boją się zmieniać kultowego tytułu, ale dzięki temu mamy świadomość, że niejednokrotnie będziemy pozytywnie zaskoczeni – nawet gracze, którzy oryginał znają dosłownie na pamięć.

Teraz pozostało już tylko odliczać do premiery – Resident Evil 3 na pewno zadebiutuje 3 kwietnia. Capcom potwierdził w ubiegłym tygodniu, że już wkrótce ogłosi zakończenie prac nad tytułem, a ta produkcja na pewno nie zostanie opóźniona.

Do przeczytania polecamy także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom porównanie porównanie grafiki Resident Evil 3 (2020)