Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2020 17:05
Resident Evil 3 Nemesis
8452V

Resident Evil 3 prezentuje Nemesisa! Świetny zwiastun potężnego przeciwnika

W Resident Evil 3 nie zabraknie przerośniętego potwora, który będzie terroryzował graczy. Capcom przygotował specjalny zwiastun skupiający się właśnie na Nemesisie. Zobaczcie materiał zapowiadający kilka ekscytujących starć.

W Resident Evil 3 (2020) wielokrotnie usłyszymy charakterystyczne „STARRRRSSSSS...”. Deweloperzy postanowili w końcu zaprezentować postać, która będzie terroryzować graczy podczas przemierzania odświeżonego świata RE3.

Nemesis został zapowiedziany przez Capcom jako „bardziej śmiercionośna wersja Tyranta”. Przeciwnik został wysłany do Raccoon City, by zająć się wyeliminowaniem wszystkich przedstawicieli zespołu S.T.A.R.S. - twórcy zadbali o odpowiednie ulepszenia i przeciwnik będzie jeszcze potężniejszy.

„Wyższa inteligencja i umiejętność posługiwania się bronią tworzą potwora, który może samodzielnie decydować o tym, jak podejść do każdej misji - i jakiej broni użyje do osiągnięcia tych celów. Jakby tego było mało dla Jill, Nemesis posiada również niesamowite zdolności lecznicze, które sprawiają, że pokonanie go jest praktycznie niemożliwe. Bez względu na to, ile razy zaatakujesz Nemesisa, od razu wraca on z macką gotową do uderzenia.”

W Resident Evil 3 pojawi się także Hunter – do zobaczenia w galerii – ale twórcy odpowiednio odświeżyli postać, by zadbać o jego rozbudowane umiejętności.

Możemy jednocześnie potwierdzić, że Resident Evil 3 znalazł się w planie wydawniczym firmy Cenega. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej (napisy).

Do przeczytania polecamy także:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Capcom Resident Evil 3 (2020) trailer zwiastun