Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2020 14:33
the division 2 bohaterowie
671V

The Division 2 może wkrótce trafić do Xbox Game Pass

The Division 2 to kolejna duża produkcja, która w najbliższym czasie może trafić do abonamentu Xbox Game Pass. Zespół odpowiedzialny za dostarczanie treści wysłał przyjemny teaser.

15 marca 2019 roku na rynku zadebiutowała kolejna piaskownica Ubisoftu, która rozwijała koncepcję z 2016 roku i zapewniła graczom nową historię z wieloma najróżniejszymi misjami. Tom Clancy's The Division 2 zebrało oceny na poziomie 83% i deweloperzy wciąż aktywnie wspierają tytuł przygotowując nową zawartość.

Bardzo możliwe, że już wkrótce z całym tym dobrem zapoznają się subskrybenci Xbox Game Pass, ponieważ wczoraj odbyła się na Twitterze ciekawa dyskusja. Twórcy The Division 2 zaprosili graczy do rozgrywki na Xboksie One w dwie części „Dywizji”, a po chwili na wiadomość odpowiedziały osoby z Microsoftu – przez profil Xboksa oraz Xbox Game Pass.

Problemem jednak jest to, że już wkrótce The Division opuści Xbox Game Pass, więc część graczy ma nadzieję na podmiankę. The Division ma zostać usunięte i zastąpione przez The Division 2 – co w zasadzie ma sens.

Z drugiej strony może to być wyłącznie kolejna zagrywka osób odpowiedzialnych za PR Xbox Game Pass – akurat ten zespół systematycznie publikuje świetne zajawki i potrafi bawić się promując swoją usługę.

Xbox Game Pass The Division

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://www.gamepur.com/news/46256-division-2-join-xbox-game-pass-soon.html

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive