Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2020 16:43
A Plague Tale: Innocence Xbox Game Pass
2328V

Xbox Game Pass w fantastycznej promocji dla graczy na PC. Microsoft zapowiada nowe gry

Microsoft nie zawodzi graczy zainteresowanych Xbox Game Pass. Firma ujawniła właśnie nową promocję dla nowych klientów na PC oraz zapowiedziała kolejne gry zmierzające do usługi. Na liście znalazł się między innymi obowiązkowy A Plague Tale: Innocence.

Xbox Game Pass nadal znajduje się w fazie beta na PC, ale nie oznacza to, że gracze nie mogą korzystać z ciekawych promocji – Microsoft właśnie zaprasza nowych klientów, którzy za zaledwie 4 zł otrzymają dostęp do usługi przez trzy miesiące. Jeśli nie macie XGP, a gracie na PC, to raczej nie możecie przejść obojętnie obok tej oferty.

Xbox Game Pass nowe gry PC

  • A Plague Tale: Innocence
  • GRIS
  • Children of Morta (gra dostępna)

Xbox Game Pass nowe gry Xbox One

  • Children of Morta (gra dostępna)
  • Tekken 7 (gra dostępna)

To jednak nie koniec dobrych informacji, ponieważ gracze mogą sprawdzić dzisiaj kolejną perełkę – Children of Morta oferuje kawał przyjemnej, satysfakcjonującej i wymagającej zabawy. Gra została w ubiegłym roku doceniona przez wielu graczy.

Nie otrzymaliśmy konkretnych dat, jednak w momencie opublikowania A Plague Tale: Innocence – powinniście poznać tę historię. Przygoda będzie dostępna w przeciągu następnych tygodni.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/01/16/xbox-game-pass-for-pc-three-months-for-one-dollar/

Tagi: Microsoft PC Xbox Game Pass Xbox One