Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.01.2020 09:25
Xbox Game Pass
4334V

Xbox Game Pass. Z usługi zniknie niedługo 5 gier

Niestety gry oferowane w ramach Xbox Game Pass nie pozostają na zawsze w tej ofercie. Właśnie poznaliśmy kolejne pięć gier, które opuszczą ten znakomity system subskrypcji.

Niestety będziemy musieli w najbliższym czasie pożegnać kilka całkiem mocnych, trochę starszych tytułów z usługi Xbox Game Pass. W zakładce dotyczącej gier, które niedługo wylecą z rzeczonego programu pojawiło się pięć kolejnych produkcji.

Nie znamy jeszcze terminu, w którym wskazane produkcje opuszczą Xbox Game Pass - spodziewać się można przeprowadzenia tej operacji do początku lutego 2020 r. Microsoft już wcześniej podkreślał bowiem, że po ogłoszeniu gier, które "Niedługo opuszczą" Xbox Game Pass mamy jeszcze ok. 2 tygodnie na ostatnie sesje zabawy z takimi produkcjami.

Oczywiście takie regularne usuwanie gier z Xbox Game Pass nie zmienia faktu, że póki co program stanowi rewelacyjną wartość dla posiadaczy Xbox One i PC (przykładowo ostatnio do Xbox Game Pass wleciało GTA 5 i Wiedźmin 3). Oferta jest tak atrakcyjna, że fani od kilku miesięcy zastanawiają się, czy Microsoft jest w ogóle w stanie udźwignąć ją finansowo. Phil Spencer zareagował na takie pogłoski stanowczo, podkreślając, że firma nie podwyższy cen abonamentu.

Gry, które niedługo opuszczą Xbox Game Pass:

  •     Tom Clancy's The Division
  •     Śródziemie: Cień Mordoru - wydanie Game of the Year
  •     Resident Evil 4
  •     Saints Row: The Third
  •     Tomb Raider: Definitive Edition


Warto sprawdzić:

Źródło: https://gamerant.com/xbox-games-pass-drops-division-resident-evil-4/

Tagi: game pass Xbox Xbox Game Pass