Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2020 16:32
Dragon Ball Z: Kakarot
1092V

Dragon Ball Z: Kakarot na premierowym zwiastunie i rozgrywce. Zobaczcie unboxing kolekcjonerki

W najbliższy piątek odbędzie się premiera Dragon Ball Z: Kakarot, więc wydawca zaprezentował premierowy zwiastun. Niezdecydowani zobaczą także świeże fragmenty rozgrywki oraz prezentację edycji kolekcjonerskiej.

Dragon Ball Z: Kakarot będzie dostępny od najbliższego piątku – produkcja zmierza jednocześnie na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Jutro pojawią się pierwsze recenzje, więc wydawca opublikował premierowy zwiastun. Materiał nie prezentuje zabójczej jakości – podczas kampanii marketingowej widzieliśmy znacznie ciekawsze i bardziej efektowne trailery.

W Sieci wylądowały jeszcze fragmenty rozgrywki – dziennikarze otrzymali możliwość pokazania pierwszych minut z kampanii... A dodatkowo w Sieci wylądował już unboxing Edycji Kolekcjonerskiej. Wszystko zmierza do wielkiej premiery – możemy mieć nadzieję, że w ostateczności Dragon Ball Z: Kakarot zapewni oczekiwaną jakość i gracze będą z przyjemnością uczestniczyć w długiej i ekscytującej opowieści.

Zamierzacie grać w Dragon Ball Z: Kakarot? Produkcja CyberConnect2 na wszystkich prezentacjach wygląda świetnie i zbiera pochwały. Gra rozpocznie bardzo dobry okres, podczas którego zagramy w wiele świetnych gier.

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszej stronie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot