Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.01.2020 17:30
Dragon Ball Z: Kakarot nowy zwiastun
1247V

Dragon Ball Z: Kakarot. Twórcy wyjaśniają kolejne elementy rozgrywki na nowym zwiastunie

Do Internetu trafił właśnie kolejny zwiastun najnowszej gry z uniwersum Dragon Ball, który wyjaśnia mechaniki zaimplementowane do rozgrywki. 

Dragon Ball Z: Kakarot to jedna z bardziej wyczekiwanych gier stycznia. Fani twórczości Pana Akiry Toryiamy obiecują sobie po nim niezwykle dużo. Wszyscy liczymy, że wreszcie, po wielu latach oczekiwań, dane nam będzie przeżyć prawdziwą przygodę w otwartym świecie tego uniwersum. 

Im bliżej premiery gry, tym więcej materiałów pojawia się w sieci- to dość naturalne. Dziś Bandai Namco udostępniło kolejny, który wyjaśnia kilka ważnych elementów. Wśród nich znalazły się Community Boards oraz Soul Emblems, które będą potrzebne do ich odblokowania. 

Choć nazwa tych pierwszych może być niejednoznaczna, odnosi się ona do interakcji między postaciami spotykanymi w grze, aby odblokować konkretne bonusy. Te wpłyną między innymi na nasze statystyki i ataki. Bardzo ciekawy element, który znany jest z wielu innych produkcji RPG. 

Gra zadebiutuje w Europie już za kilka dni, 17 stycznia. Będzie to bez wątpienia ważny dzień dla fanów Smoczych Kul. Tymczasem zachęcam do sprawdzenia nowego zwiastuna: 

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszej stronie:

Źródło: YouTube

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot