Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2020 15:33
Goku Dragon Ball Z: Kakarot
1567V

Dragon Ball Z Kakarot z bardzo długą historią. Szykujcie się na wiele dni grania

Dragon Ball Z Kakarot nie będzie przyjemnością na dwa popołudnia. CyberConnect2 nie zawiodło graczy i deweloperzy przygotowali długi wątek fabularny. W dodatku gra jest przeładowana misjami pobocznymi – ukończenie wszystkich wyzwań umili zainteresowanym czas do kolejnych dużych premier.

Dragon Ball Z: Kakarot jest jedną z pierwszych dużych premier zmierzających na rynek w 2020 roku. Gra przetrze szlaki dla wielu innych, potencjalnych hitów AAA i najwidoczniej zainteresowani gracze nie muszą obawiać się krótkiej opowiastki na jeden weekend.

Redakcja Famitsu ukończyła już grę i potwierdziła ważną wiadomość: poznanie głównego wątku zajmie 35-40 godzin – w tym czasie nie zajmiecie się pobocznymi misjami. Jeśli zamierzacie wylizać wszystkie ściany i pokonać każdego przeciwnika, to musicie przygotować 80-100 godzin.

Dziennikarze chwalili odtworzenie historii z Dragon Ball Z, a postawienie na otwarty świat sprawia, że gra oferuje ciekawe zróżnicowanie – w tytule możemy między innymi gotować. W Dragon Ball Z: Kakarot nie brakuje również rzeczy do znalezienia, samo sterowanie jest bardzo dopracowane i płynne, a w samej produkcji znajdziemy całą opowieść z DBZ (od lądowania Raditz na planecie), a do dodatkowych wątków zostały wrzucone poboczne postacie, co ubarwia doświadczenie.

Dragon Ball Z Kakarot zostało ocenione przez czterech redaktorów i gra zebrała następujące oceny: 9, 8, 9, 8.

Jesteście zainteresowani tematem Dragon Balla? Zapraszamy:

Źródło: https://wccftech.com/dragon-ball-z-kakarot-40-hours/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot