Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.01.2020 12:40
Jared Leto jako Morbius
2863V

Jared Leto jako Morbius. Wyciekło zdjęcie charakteryzacji do filmu od Sony

Już jutro otrzymamy pierwszy zwiastun zapowiadanej produkcji od Sony, która skupi się na postaci Morbiusa, krwiożerczego wampira z uniwersum Marvela. Dziś sieć obiegło zdjęcie ucharakteryzowanego aktora.

"Morbius" to film, o którym głośniej mówi się od niedawna. Wciąż jednak znamy tylko szczątkowe informacje na jego temat, albowiem nawet nie ruszyła jeszcze jego promocja. Produkcja jest kolejną już, po Venomie, ze strony Sony Pictures, która skupi się na postaci związanej ze Spider-Manem

Michael Morbius, tytułowy bohater, w wyniku nieudanego leczenia choroby krwi, zakaził się i zmutował, przemieniając w wampira. W jego rolę wcielić się ma sam Jared Leto, którego ostatnia rola w uniwersum superbohaterów (mowa oczywiście o Jokerze w "Legionie Samobójców") jest kojarzona wyjątkowo nieprzyjemnie. 

Już jutro, 13 stycznia, otrzymać mamy pierwszy zwiastun produkcji, który bliżej nakreśli nam fabułę oraz to, jak zinterpretowana zostanie postać wampira na potrzeby filmu. Dziś Internet obiegło zdjęcie, które jest kadrem z rzeczonego materiału. Widzimy na nim ucharakteryzowanego aktora w pozie doskonale nawiązującej do komiksu. Porównajcie sami:

Morbius film

Morbius komiks

Film ma zadebiutować w lipcu bieżącego roku, a całą masę nowych informacji otrzymamy najprawdopodobniej jutro, przy okazji wspomnianej wyżej premiery pierwszego zwiastuna. 

Więcej o "Morbiusie" przeczytasz poniżej:

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/morbius/morbius-a-first-look-at-jared-leto-as-the-living-vampire-has-reportedly-leaked-and-if-real-its-awesome-a172631

Tagi: Jared Leto Marvel Morbius Sony wampir