Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 16.12.2018 17:35
Morbius. Adria Arjona miałaby być narzeczoną wampira
833V

Morbius. Adria Arjona miałaby być narzeczoną wampira

Morbius to kolejny film z uniwersum Spider-Mana, który w niedalekiej przyszłości trafi do kin. W oryginale Michael Morbius miał narzeczoną i wygląda na to, że jej postać pojawi się także w nadchodzącym filmie.

Jakiś czas temu do Sieci trafiła informacja, że Jared Leto znany chociażby z roli Jokera w Legioni samobójców jest przymierzany do roli tytułowego wampira. Z kolei teraz pojawiły się informacje na temat kolejnej postaci, która ma pojawić się w filmie.

Red Dead Redemption 2. Aktorzy nie mieli pojęcia w czym biorą udział

Michael Morbius był biochemikiem, który umierał z powodu rzadkiej choroby, na skutek której komórki krwi się rozpuszczały. Aby uniknąć śmierci eksperymentował on z DNA nietoperza-wampira i elektrowstrząsami. Lecz zanim do tego doszło wiódł on normalne życie ze swoją narzeczoną, Martine Bancroft, która później sama została zamieniona w wampirzycę.

Wygląda na to, że postać ukochanej Morbiusa powróci, ponieważ jak podaje serwis Deadline, w rolę Martiny miałaby się wcielić Adria Arjona. Aktorka znana jest z udziału w takich produkcjach jak Pacific Rim: Rebella, True Detective czy Dusza towarzystwa.

Sony na razie nie komentuje tych doniesień, a data premiery filmu nie jest jeszcze znana, choć pojawiły się pogłoski o 2020 roku.

Źródło: https://deadline.com/2018/12/adria-arjona-morbius-jared-leto-movie-cast-sony-1202520515/

Tagi: adria arjona jared leto morbius Sony Sony Pictures Entertainment