Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2020 20:35
Morbius
1270V

Morbius zostanie zaprezentowany w przyszłym tygodniu. Jest to ważny film z Sony's Marvel Universe

Sony Pictures szykuje się do dwóch dużych wydarzeń. W przyszłym tygodniu odbędzie się premiera „Bad Boys For Life” oraz w końcu otrzymamy pierwszy materiał promocyjny „Morbiusa”. Firma przygotowuje się do rozszerzenia Sony's Marvel Universe.

Sony's Marvel Universe dopiero raczkuje, jednak Sony ma wielkie plany na rozwój swojego świata. Na dobry początek korporacja opowiedziała historię „Venoma”, ale już 31 lipca odbędzie się premiera „Morbiusa”.

Nadal Sony nie pokazało Jareda Leto w nowej roli, ale potwierdzono premierę pierwszego zwiastuna – materiał zostanie wyemitowany podczas piątkowej premiery „Bad Boys For Life”. Widzowie mogą liczyć na dłuższą prezentację, ponieważ trailer trwa 2 minuty i 31 sekund.

Jest to dobry czas na ukazanie postaci i przygotowanie dobrych podwalin pod całą historię – jak wiadomo Morbius jest jednym z przeciwników Spider-Mana, lecz nie możemy aktualnie potwierdzić, czy Tom Holland pojawi się w filmie. Avi Arad (producent) zaznaczył tylko, że ta opowieść będzie początkiem czegoś bardzo dużego, więc bardzo możliwe, że wydarzenia stworzą podwaliny pod kolejne projekty z Sony's Marvel Universe.

Morbius Jared Leto

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/morbius/morbius-the-living-vampire-first-trailer-for-the-marvel-movie-expected-to-arrive-next-week-a172573

Tagi: Morbius Sony's Marvel Universe Trailer zapowiedź zwiastun