Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 22.11.2018 12:27
Venom 2 i Morbius w kinach w 2020 roku?
1403V

Venom 2 i Morbius w kinach w 2020 roku?

Sony nie zwalnia z rozwojem swojego własnego kinowego uniwersum superbohaterów, bowiem już ustaliło dwie daty premier na 2020 rok. Ich opis może nam podpowiedzieć co nieco o tym, czego będą dotyczyły.

Zgodnie z harmonogramem dwie premiery opisane jako "Untilted Sony/Marvel Movie" zaklepane zostały na 10 lipca oraz 2 października 2020 roku.

Venom z rekordem w box office. Sony z najlepszą premierą października

Najprawdopodobniejszymi kandydatami do nich jest opowieść o wampirze Morbiusie oraz kontynuacja "Vanoma". W pierwszym przypadku wiemy, że Jared Leto, który wcieli się w główną rolę, już się do niej przygotowuje, więc niedługo należy się spodziewać rozpoczęcia zdjęć. W drugim sprawa jest oczywista. "Venom", choć miażdżony przez recenzentów, okazał się dla Sony kasowym sukcesem, a sam Tom Hardy ma podpisany kontrakt na kontynuację, wytwórnia więc kuje żelazo póki gorące.

Wciąż jest dla mnie rzeczą niepojętą, że Sony rozwija swoje własne marvelowe uniwersum oderwane od.... marvelowego uniwersum tworzonego w kinach przez samego Marvela, ale jak wiadomo "pecunia non olet". Zobaczymy więc, co się z tych projektów urodzi.

Tagi: kino Morbius Sony Pictures venom