Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2020 14:24
PS4 z kapitalnymi grami w 2020 roku
4000V

PS4 z kapitalnymi grami w 2020 roku. Hit za hitem na fanowskiej grafice

Sony nie śpieszy się z prezentacją szczegółów PS5, ale japońska korporacja ma czas na ujawnienie konkretów. Na PS4 wciąż zmierzają świetne gry, które zostały zaprezentowane na fanowskiej grafice – posiadacze PlayStation 4 mogą szykować się na wiele nieprzespanych nocy.

Nadal powstają memy o wielkim pokazie PS5 na CES 2020, jednak japońska korporacja nie musi już teraz wyciągać najmocniejszych armat. Włodarze PlayStation mogą odwlekać pokaz nowej generacji z jednego powodu – firma nadal skupia się na promocji tytułów z PS4.

Gry z PS4 w 2020 roku

Nie jest to przypadek, ponieważ dla wielu graczy 2020 rok będzie... Najmocniejszy w wykonaniu Sony. Na rynku pojawią się takie produkcje jak The Last of Us Part II, Ghost of Tsushima, Dreams, Final Fantasy VII Remake czy też Nioh 2.

Jest to tylko część wymienionych perełek, które trafiły na fanowską grafikę – znajdziecie tutaj dokładne daty premier produkcji z adnotacjami dotyczącymi debiutu na poszczególnych urządzeniach. Trzeba przyznać, że Sony zadbało o naprawdę mocny zestaw, ponieważ pozycje first-party są rozbudowane o kilka kapitalnych gier third-party. Oczywiście nie znajdziecie tutaj historii, które debiutują także na innych konsolach.

A pod koniec roku część graczy skupi się już na PS5, więc Sony może chcieć wykorzystać czas i w kolejnych tygodniach wciąż promować przygody przygotowane z myślą o PS4.

W jakie gry z tej listy zamierzacie grać?

PS4 gry 2020 rok

Na naszym serwisie przeczytacie także w temacie PS5:

Źródło: Twitter

Tagi: PlayStation 4 PS4 Sony