Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2020 14:24
PS4 z kapitalnymi grami w 2020 roku
3476V

PS4 z kapitalnymi grami w 2020 roku. Hit za hitem na fanowskiej grafice

Sony nie śpieszy się z prezentacją szczegółów PS5, ale japońska korporacja ma czas na ujawnienie konkretów. Na PS4 wciąż zmierzają świetne gry, które zostały zaprezentowane na fanowskiej grafice – posiadacze PlayStation 4 mogą szykować się na wiele nieprzespanych nocy.

Nadal powstają memy o wielkim pokazie PS5 na CES 2020, jednak japońska korporacja nie musi już teraz wyciągać najmocniejszych armat. Włodarze PlayStation mogą odwlekać pokaz nowej generacji z jednego powodu – firma nadal skupia się na promocji tytułów z PS4.

Gry z PS4 w 2020 roku

Nie jest to przypadek, ponieważ dla wielu graczy 2020 rok będzie... Najmocniejszy w wykonaniu Sony. Na rynku pojawią się takie produkcje jak The Last of Us: Part II, Ghost of Tsushima, Dreams, Final Fantasy VII Remake czy też Nioh 2.

Jest to tylko część wymienionych perełek, które trafiły na fanowską grafikę – znajdziecie tutaj dokładne daty premier produkcji z adnotacjami dotyczącymi debiutu na poszczególnych urządzeniach. Trzeba przyznać, że Sony zadbało o naprawdę mocny zestaw, ponieważ pozycje first-party są rozbudowane o kilka kapitalnych gier third-party. Oczywiście nie znajdziecie tutaj historii, które debiutują także na innych konsolach.

A pod koniec roku część graczy skupi się już na PS5, więc Sony może chcieć wykorzystać czas i w kolejnych tygodniach wciąż promować przygody przygotowane z myślą o PS4.

W jakie gry z tej listy zamierzacie grać?

PS4 gry 2020 rok

Na naszym serwisie przeczytacie także w temacie PS5:

Źródło: Twitter

Tagi: playstation 4 ps4 Sony