Iza Łęcka Iza Łęcka 10.01.2020 07:27
Batman Arkham
5328V

Batman: Court of Owls zostanie ujawniony w 2022 roku? Fani śmieją się z formy zapowiedzi

Warner Bros. Montreal zaprosiło graczy na specjalną podstronę, która niestety nie zwiastuje ekspresowej prezencji nowej przygody Batmana. Deweloperzy mają jeszcze sporo fragmentów układanki do pokazania przed ujawnieniem Batman: Court of Owls.

Batman: Court of Owls lub Batman: Arkham Legacy są zwiastowane przez deweloperów od kilku miesięcy. Problemem okazuje się jednak forma prezentacji, gdyż Warner Bros. Montreal zdecydowanie nie śpieszy się z pokazaniem gry. Deweloperzy w ubiegłym roku ujawnili pierwszą grafikę, po której zniknęli na kilka miesięcy, a dopiero wczoraj pokazano nowe logo.

Twórcy jednocześnie zaprosili graczy na swoją witrynę, gdzie została dodana kolejna grafika – na niej zobaczycie miejsca na sześć dużych grafik (dwie zostały ujawnione), cztery mniejsze oraz pięć najmniejszych. Jeśli deweloperzy przyjęliby taką samą formę prezentacji i pokazywali kolejne loga w podobnych odstępach czasowych, to produkcja może zostać ujawniona w okolicy 2022 roku.

Nie jest to oczywiście możliwe (mamy taką nadzieję), ale wielu graczy wyśmiewa formę budowania sztucznego zainteresowania przez Warner Bros., które wyraźnie nie poradziło sobie ze swoim zadaniem. Część fanów serii jest zmęczona kolejnymi układankami i zajawkami, a czeka na konkrety.

Nie brakuje również głosów, według których Warner Bros. nie śpieszy się z ujawnieniem gry, ponieważ premiera nowego Batmana odbędzie się w 2021 roku. Jeśli ten przeciek zostanie potwierdzony, to niezwykle trudno zrozumieć, dlaczego wydawca i deweloperzy zaczęli publikować kolejne teasery już w 2019 roku.

Batman grafika teasery

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o Batmanie:

Źródło: Twitter

Tagi: batman Batman: Arkham Legacy Batman: Court of Owls