Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.10.2019 18:36
Batman Arkham Legacy
3402V

Batman: Arkham Legacy to podobno nowa gra z serii Arkham. Tytuł ma zapewnić wielu bohaterów

Warner Bros. Montreal wciąż nie zaprezentowało nowej gry z serii Batman, ale według najnowszych przecieków – studio pracuje nad Batman: Arkham Legacy. Pytanie niestety wciąż pozostaje jedno: kiedy zobaczymy grę?

Warner Bros. Montreal potwierdził już prace nad nowym tytułem z serii Batman. Studio od ubiegłego roku droczyło się z fanami, ale wiadomość łącząca projekt z uniwersum Arkham została opublikowana pod koniec września. Od tego czasu wciąż czekamy na pełną prezentację.

Niestety, zamiast szczegółowego pokazu z konkretnym zwiastunem, datą premiery i kilkoma fragmentami rozgrywki, twórcy siedzą cicho. Sytuacja jest już męcząca dla sympatyków serii, którzy faktycznie wierzyli w nadejście oczekiwanej przygody.

Ciszę postanowiła przerwać Sabi – informatorka specjalizująca się w grach na Nintendo Switcha – wspomniała o nazwie „ Arkham Legacy”. Jej zdaniem ostatnie doniesienia dotyczące udostępnienia graczom „całej rodziny Batmana” nie są bezpodstawne i w nowej grze sprawdzimy możliwości nie tylko Nietoperza.

Są to oczywiście wyłącznie plotki, jednak jak widać – Warner Bros. siedzi cicho, nie przejmuje się narzekaniami społeczności, więc o nowym Batmanie zaczynają wspominać informatorzy.

Warto również przeczytać:

Źródło: https://gamingbolt.com/wb-montreals-next-batman-game-is-called-batman-arkham-legacy-features-multiple-playable-characters-rumour

Tagi: batman batman arkham batman arkham legacy Warner Bros. warner bros. montreal