Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.11.2019 21:45
batman arkham legacy
1188V

Batman Arkham Legacy ma zostać ujawniony w grudniu

Na zbliżającym się The Game Awards ma odbyć się w końcu oczekiwana od dawna prezentacja nowej gry z serii Batman Arkham. Warner Bros. Montreal pracuje podobno nad Batman Arkham Legacy i Nietoperz pojawi się podobno na TGA.

O nowej grze z Batmanem w roli głównej słyszymy od ubiegłego roku. Tytuł wciąż nie został zaprezentowany, ale Warner Bros. Montreal ma przygotowywać się do wielkiego odsłonięcia gry.

Wciąż czekamy na konkrety, ale te mają nadejść już na The Game Awards. Jeden z informatorów jest przekonany, że produkcja zostanie ujawniona na TGA i podczas imprezy zobaczymy przynajmniej zwiastun nowej przygody.

Trzeba jednak podchodzić do tych informacji z dużym dystansem, bo jak wiadomo nowy Batman miał być prezentowany już na kilku dużych imprezach i wciąż nie otrzymaliśmy choćby małej zajawki. Warner Bros. Montreal na pewno pracuje nad projektem, ale trudno tak naprawdę przewidzieć, kiedy możemy liczyć na prezentację tytułu.

Od siebie tylko dodam, że nasza redakcja przygotuje relację z The Game Awards, więc jeśli faktycznie na TGA zobaczymy Batman Arkham Legacy – na naszej stronie otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące opowieści.

Warto również przeczytać:

Źródło: https://wccftech.com/batman-arkham-legacy-trailer-rumor/

Tagi: batman batman arkham legacy the game awards