Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2020 16:42
Batman Arkham
3359V

Nowy Batman ma już swoje logo. Warner Bros. w końcu ujawni grę?

Warner Bros. Montreal opublikował nowe zajawki przygotowujące graczy na prezentację Batmana. Twórcy przygotowali grafiki, które mają zwiastować prezentację tytułu. Pytanie pozostaje wciąż jedno – kiedy zobaczymy grę?

Od dobrych kilkunastu miesięcy wiemy, że Warner Bros. Montreal opracowuje nową produkcję z Batmanem w roli głównej. W międzyczasie pojawiło się wiele plotek, twórcy kilkukrotnie publikowali różne teasery, jednak wciąż brakuje konkretnej prezentacji.

Dzisiaj otrzymaliśmy trzy grafiki, które składają się na jedno logo, ale nadal nie możemy mówić o szczegółach. Twórcy pracują od dawna nad nowym tytułem, lecz projekt został już podobno dwukrotnie zresetowany przez władze Warner Bros. - wcześniej gra nie prezentowała oczekiwanej (najwyższej) jakości. WB nie chce podobno dopuścić do sytuacji, by nowy Batman zaniżył poprzeczkę wywindowaną przez Batmana Arkham Knight.

Najgorsze w tym wszystkim jest jedno – nie wiemy, kiedy możemy liczyć na pokaz Batmana, bo twórcy już pod koniec ubiegłego roku kilkukrotnie publikowali kolejne zajawki, by następnie zniknąć... Czy tak samo będzie tym razem? Oby nie.

Tak prezentuje się pełne logo gry:

Batman logo

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o Batmanie:

Tagi: Batman Warner Bros. warner bros. montreal