Iza Łęcka Iza Łęcka 07.01.2020 10:47
Batman Colin-Farell Penguin
2794V

The Batman z Colinem Farrellem w roli Pingwina. Robert Pattinson na pierwszych zdjęciach z planu

Aktorzy „The Batman” znajdują się już w Londynie, gdzie kręcone są pierwsze ujęcia z nowego filmu o obrońcy Gotham. W Sieci lądują kolejne zdjęcia pokazujące między innymi Roberta Pattinsona, a kolejną dobrą wiadomością jest angaż Colina Farrella.

Zgodnie z niepotwierdzonymi jeszcze doniesieniami, najnowszy film o obrońcy Gotham będzie stanowił nową serię – fabuła nowej trylogii będzie poświęcona poczynaniom młodego Bruce'a Wayne'a i jego rozwijającym się detektywistycznym umiejętnościom.

Już coraz więcej wiemy o odtwórcach głównych ról w najnowszym filmie „The Batman”. Potwierdziły się wszystkie przecieki – na planie filmu pojawi się Colin Farrell, znany chociażby z takich produkcji jak „Telefon”, „Detektyw”, „Lobster” oraz „Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj”. W ubiegłym roku aktor wystąpił w filmowej wersji „Dumbo”. Udział Farrella w najnowszej produkcji został potwierdzony przez samego reżysera Matta Reevesa.

Tak jak zapowiadali informatorzy, Farrell wcieli się w Pingwina i tym samym dołącza do wcześniej zapowiedzianych: Roberta Pattinsona (Batman), Jeffrey'ego Wrighta (komisarz Gordon), Zoë Kravitz (Catwoman), Paula Dano (Człowiek-Zagadka), Andy'ego Serkisa (Alfred Pennyworth), a także Johna Turturro (Carmine Falcone).

Prace na planie „The Batman” już rozpoczęły się w Londynie, więc w Sieci lądują pierwsze, amatorskie zdjęcia pokazujące między innymi aktorów w trakcie pierwszych ujęć – na serii fotografii zobaczycie nawet Roberta Pattinsona, który wylądował na motorze.

Batman Robert Pattinson

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://heroichollywood.com/the-batman-matt-reeves-colin-farrell-penguin/

Tagi: colin farrell Matt Reeves Robert Pattinson the batman