Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2020 19:27
baby yoda najczęściej piracone seriale
1999V

Najczęściej piracone seriale 2019 roku. HBO dominuje w zestawieniu

Hity HBO dominowały na pirackich stronach w 2019 roku. Najczęściej ściąganym serialem nie okazał się trudno dostępny „The Mandalorian”, a na zestawieniu nie brakuje sporych ciekawostek. Sprawdźcie listę.

W dobie najróżniejszych usług streamingowych pobieranie seriali nie jest już tak popularne, jak przykładowo dekadę temu, jednak nadal znajdują się widzowie, którzy chętnie pobierają odcinki z między innymi torrentów. Przygotowano ciekawe zestawienie prezentujące najchętniej pobierane seriale i akurat tym razem dwa miejsca na podium zgarnęło HBO.

Najczęściej piracone seriale 2019 roku

  1. „Game of Thrones”
  2. „Chernobyl”
  3. „The Mandalorian”
  4. „The Big Bang Theory”
  5. „Vikings”
  6. „The Walking Dead”
  7. „The Flash”
  8. „Rick and Morty”
  9. „Supergirl”
  10. „Arrow”

Szczerze mówiąc jestem zdumiony, ponieważ już ósmy rok z rzędu to „Gra o tron” jest najchętniej pobieranym serialem na torrentach. Sytuacja jest interesująca, bo jak wiemy akurat ostatni sezon opowieści nie prezentował oczekiwanej jakości, a w dodatku HBO jest już szeroko dostępne – w końcu HBO GO trafiło do wielu krajów. Możemy jednak podejrzewać, że usługa nie interesuje wielu widzów, bo na drugim miejscu w zestawieniu znajduje się również produkcja przygotowana na zlecenie HBO – „Czarnobyl” to jeden z najlepszych seriali 2019 roku.

Dopiero na trzecim miejscu wylądował „The Mandalorian”, który w ostatnich miesiącach poruszył świat – był to przez kilka miesięcy najpopularniejszy serial roku i dopiero „Wiedźmin” zdeklasował opowieść Disneya.

Na liście nie znajdziecie ani jednej produkcji przygotowanej przez Netflix – akurat w tym wypadku najwidoczniej nawet piraci decydują się na oglądanie seriali z legalnego źródła... Nic dziwnego, że The CW kontynuuje „The Flash”, bo jak widać opowieść najszybszego człowieka DC nadal elektryzuje wielu widzów.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/seriale-2019-najbardziej-piracone-tytuly-roku-the-mandalorian-gra-o-tron-czarnobyl-lista-1578479858

Tagi: Najczęściej piracone seriale piractwo piractwo seriali