Iza Łęcka Iza Łęcka 06.01.2020 10:52
prince of persia na ps5 i xbox series x
3267V

Prince of Persia na PS5 i Xbox Series X. Ubisoft podobno prezentował już grę

Prawdopodobnie Ubisoft szykuje niespodziankę na debiutującą w tym roku nową generację. Możliwe, że gracze ponownie zawitają w świecie Prince of Persia.

Seria Prince of Persia posiada spore grono fanów, chociaż dobre czasy dla tej marki już dawno minęły. Uniwersum wykreowane przez Broderbund Software, a obecnie będące w posiadaniu Ubisoftu, już od dawna nie doczekało się godnej odsłony, która zadowoliłaby graczy. Śmiało można powiedzieć, że już jakiś czas temu deweloperzy zakopali tę serię.

Możliwe jednak, że z księciem z Bliskiego Wschodu będziemy mogli za jakiś czas ponownie się spotkać. Zgodnie z plotkami, nowy Prince of Persia nadciąga – najnowsza gra jest w produkcji. Będąc tworzonym na nowym silniku, seria prawdopodobnie doczeka się restartu, a kontynuowane będą wydarzenia z Prince of Persia: The Two Thrones. Pierwotnie tytuł zmierza na nadchodzącą generację – na PlayStation 5 oraz Xboksa Series X.

Chociaż nic jak na razie nie zostało oficjalnie potwierdzone, informator zapewnia o prawie minutowej prezentacji za zamkniętymi drzwiami, podczas której pokazany został zarówno Prince of Persia jak i nowy Splinter Cell, czyli dwie marki, których kontynuacji gracze wyczekują od dłuższego czasu. Najnowsze gry miałyby zostać najprawdopodobniej ukazane w lutym podczas imprezy z udziałem Sony – gdzie zgodnie z domniemaniami informatorów ma dojść do szczegółowej prezentacji PS5.

Jak wiemy, w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy w planie wydawniczym Ubisoftu nadal są jeszcze dwie niezapowiedziane gry. Czy zatem możemy liczyć na wielkie powroty znanych marek? Analizując wszelkie poczynania deweloperów, najpóźniej na E3 powinniśmy się dowiedzieć, czy plotki okażą się prawdą.

W temacie najnowszej generacji na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://www.gamevicio.com/noticias/2020/01/rumor-novo-prince-of-persia-pode-estar-chegando-para-ps5-e-xbox-series-x/

Tagi: Prince of Persia ps5 splinter cell Ubisoft xbox series x