Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.12.2019 21:30
Grosza daj Wiedźminowi w Beat Saber
2139V

Grosza daj Wiedźminowi w Beat Saber. Ballada Jaskra z serialu Netflixa stała się hitem

Ballada „Grosza daj Wiedźminowi” z „Wiedźmina” od Netflix stała się hitem, który zyskuje popularność każdego dnia. Tylko kwestią czasu było pojawienie się utworu w Beat Saber i teraz zainteresowani gracze mogą sprawdzać swoje umiejętności podczas śpiewu Jaskra.

„Wiedźmin” od Netflix to najpopularniejszy serial ostatnich dni, a z każdym kolejnym dniem w Sieci pojawiają się kolejne przeróbki, interpretacje oraz memy związane z „Grosza daj Wiedźminowi”. Ballada przyjaciela Geralta została doceniona także przez graczy, którzy chętnie teraz wybijają rytm w Beat Saber i sprawdzają swoje umiejętności podczas śpiewu Jaskra.

Na poniższym materiale sprawdzicie, jak prezentuje się „Toss A Coin To Your Witcher” w grze Hyperbolic Magnetism na poziomie trudności Expert+. Odnoszę wrażenie, że sympatycy Wiedźmina z wielką przyjemnością będą masterować ten kawałek.

„Grosza daj Wiedźminowi” jest dostępny w Beat Saber dzięki Beat Saver, więc gracze na PC mogą sprawdzać utwór – według dostępnych danych już ponad 8800 graczy sprawdziło propozycję.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/12/30/toss-a-coin-to-your-witcher-beat-saber/

Tagi: Beat Saber grosza daj wiedźminowi Hyperbolic Magnetism