Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 26.12.2019 19:30
jaskier wiedźmin od netflix
8709V

Grosza daj Wiedźminowi - Jaskier z serialu Wiedźmin od Netfliksa śpiewa piosenkę w 10 językach

Do sieci trafił materiał, w którym możemy przesłuchać piosenki Grosza daj Wiedźminowi w 10 językach.

W ostatnich dniach było bardzo głośno o Henrym Cavillu, który wcielił się w serialowego Wiedźmina Geralta - wiemy już, że mężczyzna zatrzymał strój Geralta dla siebie, a co więcej, aktor ma nadzieję na 10 sezonów Wiedźmina od platformy Netflix. Showrunnerka Lauren S. Hissrich ma obecnie rozpisany scenariusz na 7 sezonów - jeśli odbiór będzie pozytywny, nic nie stoi na przeszkodzie zrobienia 8, 9 oraz 10 sezonu.

W serialu musiał pojawić się bard o imieniu Jaskier, w którego wcielił się Joey Batey - mężczyzna dobrze przygotował się do roli i został doceniony na różnych portalach odpowiadających za wystawianie ocen aktorom. Podczas oglądania, wielokrotnie mogliśmy usłyszeć w jego wykonaniu piosenkę "Grosza daj Wiedźminowi", która większości z nas zapewne wpadła w ucho. 

Na kanale użytkownika o pseuodnimie Redneck pojawił się bardzo ciekawy materiał, na którym możemy posłuchać owej piosenki w 10 językach: angielskim, niemieckim, portugalskim, rosyjskim, polskim, francuskim, japońskim, włoskim, czeskim oraz hiszpańskim. Dajcie znać, w którym języku wykonanie piosenki podoba Wam się najbardziej.

Warto przeczytać:

Źródło: YouTube

Tagi: grosza daj wiedźminowi jaskier wiedźmin od netflix