Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.12.2019 09:30
Wiedźmin 3: Dziki Gon modyfikacja Redux
14840V

Wiedźmin 3: Dziki Gon Redux. Modyfikacja poprawiająca rozgrywkę już do pobrania

Do Internetu trafił właśnie świetny mod do trzeciej części Wiedźmina od CD Projekt RED. "Redux" poprawia sporo elementów i mechanik.

Wiedźmin 3: Dziki Gon przeżywa aktualnie drugą młodość. Wszystko za sprawą premiery serialu od Netflixa, który rozkochał w sobie fanów na tyle, że Ci postanowili sięgnąć po książki autorstwa Andrzeja Sapkowskiego oraz gry polskiego studia. 

Wczoraj pisaliśmy, że projekt osiąga niewiarygodne wyniki pod względem liczby graczy na Steam. Wyższy wynik odnotowano tylko niedługo po pierwotnej premierze tytułu. Z ogromnym zainteresowaniem świetnie zgrało się wypuszczenie do Internetu nowej modyfikacji do gry, autorstwa Aleksa Vuckovica.

"The Witcher 3 Redux", bo taką nazwę nosi, jest obszerną modyfikacją, która wprowadza kilka znaczących zmian do gry. Jej głównym założeniem jest uczynienie rozgrywki bardziej realistyczną i przyjazną środowisku, dodając sporą wagę do przygotowań przed podróżą, tudzież pojedynkiem. 

Zmianami objęto, między innymi, takie aspekty jak:

  • Starcia (wzrost znaczenia Adrenaliny w kontekście drzewka umiejętności);
  • Znaki (skalowanie obrażeń i efektów wraz z intensywnością rzucania znaków zostały zmodyfikowane);
  • Alchemia (została przerobiona tak, aby wzrosła jej zgodność z Wiedźmin 2: Zabójcy Królów).

Jakby tego było mało, wprowadzono zmiany w przeciwnikach (w tym zmiany statystyk i zdolności). Zaimplementowano także nowy system skalowania oraz zmęczenia i odporności na czasowe obrażenia. Ogromnym, postępowym elementem jest niemożność używania jedzenia i napojów podczas walki. 

Jeśli zamierzaliście więc wrócić do hitu od CDP, to może warto zrobić to na nieco nowych zasadach? Jeśli czujecie się zachęceni, to modyfikację pobierzecie w tym miejscu

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/the-witcher-3-redux-is-now-available-for-download-brings-numerous-gameplay-improvements/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon