Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.12.2019 12:40
Wiedźmin od Netflixa Ciri i Yennefer
1610V

Wiedźmin od Netflix. Yennefer i Ciri zdradzają, kto ich zdaniem będzie serialowym "Baby Yodą"

Aktorki wcielające się w Yennefer oraz Ciri, w pierwszym sezonie "Wiedźmina", zdradziły, kto ich zdaniem może być Baby Yodą najnowszej produkcji Netflixa.

"Wiedźmin" od Netflixa zadebiutował wczoraj na platformie i była to premiera wyjątkowo gorąca- szczególnie na terenie naszego kraju. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, albowiem lubimy traktować Geralta jako nasze dobro narodowe. W związku z tym najbliższe dni będą, bez wątpienia, stały właśnie pod znakiem rzeczonej produkcji. 

Zabawnej wypowiedzi udzieliły dwie aktorki, które grają główne role w pierwszym sezonie serialu, Anya Chalotra oraz Freya Allan, wcielające się w Yennefer oraz Ciri. Zapytane zostały, na kanwie rosnącej popularności Baby Yody z serialu "The Mandalorian", o to, która postać z "Wiedźmina" może wywołać podobny wpływ. 

Allan postawiła na Jaskra, w którego wciela się Joey Batey, czemu ochoczo wtórowała Anya Chalotra. Ta druga dodała jednak po chwili, że ma także innego kandydata

Płotka! Płotka, oczywiście! To będzie Płotka, bo jest jak Wilkory (z Gry o Tron- przyp. red.)! Jej milczenie mówi wszystko!

A jak Wy myślicie? Kto może być najbardziej "memicznym" bohaterem najnowszego serialu? I, korzystając ze sposobności, jakie są Wasze opinie po seansie

Koniecznie przeczytajcie inne wiadomości o Wiedźminie:

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/the-witcher-netflix-series-baby-yoda-freya-allan-anya-chalotra-interview/

Tagi: baby yoda ciri Netflix Wiedźmin yennefer