Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2019 19:36
Yennefer od Prime 1 Studio
2050V

Wiedźmin z figurką za ponad 3000 zł. Yennefer od Prime 1 Studio

CD Projekt RED chętnie wrzuca wypasione figurki z Wiedźmina do swojego sklepu, ale firma chętnie współpracuje także z zewnętrznymi firmami. Prime 1 Studio przygotowało bardzo ładną Yennefer, która jednak odstraszy graczy ceną.

Prime 1 Studio zaprezentowało Yennefer z Vengerbergu, która w okresie od grudnia 2020 roku do marca 2021 roku trafi do wiernych fanów Wiedźmina. Gadżet został wyceniony na 799 dolarów (około 3092 zł) – choć trzeba zaznaczyć, że jest to limitowana wersja figurki, która w standardowym modelu kosztuje 699 dolarów (2705 zł).

Deluxe Version będzie dostępne wyłącznie w nakładzie 500 egzemplarzy, ale trzeba podkreślić, że jedyną różnicą względem standardowego modelu jest pojawienie się dodatkowej postaci (Uma). Czy warto dopłacać do takiej skromnej przyjemności? Szczerze trudno mi powiedzieć.

Niezależnie od wybranego modelu, Yennefer z Vengerbergu od Prime 1 Studio to 50-centymetrowa figurka, która na swojej podstawce posiada megaskop, czyli specjalne urządzenie wykorzystywane przez magów do komunikacji i teleportacji.

Warto zwrócić uwagę, że Yennefer w tym wypadku korzysta z alternatywnego stroju, który był dostępny w jednym z 16 darmowych DLC przygotowanych przez CD Projekt RED do Wiedźmina 3: Dziki Gon.

Wiedźmin Yennefer od Prime 1 Studio 1

Wiedźmin Yennefer od Prime 1 Studio 2

Warto spojrzeć:

Źródło: https://www.prime1studio.com/w3-yennefer-of-vengerberg-alternative-outfit-pmw3-08dx.html

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon