Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.12.2019 20:24
Dragon Ball Z Kakarot
861V

Dragon Ball Z: Kakarot z ładną dioramą w Edycji Kolekcjonerskiej. Wydawca pokazuje makietę

Dragon Ball Z: Kakarot wyląduje na półkach sklepowych na początku 2020 roku, więc pewnie część czytelników naszego portalu wyczekuje już na kurierów z Edycją Kolekcjonerską. Bandai Namco oferuje ciekawy pakiet i najważniejszy element zestawu został zaprezentowany na materiale.

Dragon Ball Z: Kakarot zawędruje na półki sklepowe już w połowie stycznia, więc najwyższy czas na zaprezentowanie najważniejszego elementu Edycji Kolekcjonerskiej. Wydawca jeszcze nie zdecydował się na pokazanie unboxingu, ale możemy dzisiaj spojrzeć na pokaz makiety.

Diorama jest bez wątpienia najważniejszym elementem zestawu – zobaczycie na niej głównego bohatera, który przedziera się na chmurce po świecie. Obok maszeruje dinozaur i całość wygląda... Nieźle. W pudełku obok makiety znajdziemy także przepustkę sezonową, steelbook, mapę świata oraz artbook.

Cały zestaw może trafić w gust wiernych fanów serii Dragon Ball, ale czy kolekcjonerka jest na tyle efektowna, by wydawać na nią 999 zł? Szczerze mówiąc musiałbym się poważnie zastanowić przed wydaniem takich pieniędzy na tę kolekcjonerkę. Oczywiście tutaj sytuacja jest prosta – każdy głosuje portfelem.

Więcej o nadchodzącym tytule przeczytasz poniżej:

Źródło: Twitter

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot