Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.12.2019 08:15
Dragon Ball Z: Kakarot reklama live-action
2557V

Dragon Ball Z: Kakarot na genialnym, nostalgicznym zwiastunie! Reklama porusza serca fanów

W Internecie pojawił się właśnie piękny, aktorski zwiastun nadchodzącej gry z uniwersum stworzonego przez Akirę Toriyamę. Wracają wspomnienia beztroskiego dzieciństwa!

Dragon Ball Z: Kakarot to bardzo mocno wyczekiwany projekt oparty o licencję kultowej mangi. Fani liczą, że wreszcie otrzymają możliwość przemierzania otwartego świata, który mogliśmy oglądać na ekranach telewizorów w animowanej adaptacji.

W Japonii zadebiutowała piękna aktorska reklama, która niezwykle trafnie bije w nostalgię fanów serii. Jestem przekonany, że wiele osób zobaczy w niej samych siebie z dawnych lat. A jeśli uchowali się gdzieś gracze, którzy nie przekonali się do gry, to najnowszy zwiastun ma ogromną szansę na to wpłynąć.

Wideo przedstawia japońskiego pracownika, który dzięki sesji w Dragon Ball Z: Kakarot może pozwolić sobie na chwilę zapomnienia i wrócić do lat dzieciństwa. Osobiście jestem wielkim fanem takich reklam, bo  igranie z nostalgią bardzo pozytywnie nastraja. Wiem, że sama gra wpłynie podobnie, a jej premiera w Europie przypada na 17 stycznia 2020 roku!

Za podesłanie materiału dziękuję użytkownikowi Rafter907! :)

Więcej o nadchodzącym tytule przeczytasz poniżej:

Źródło: YouTube

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot