Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2019 22:00
Dragon Ball Z Kakarot Vegeta
1309V

Dragon Ball Z: Kakarot wygląda kapitalnie. Gameplay w 4K i 60 fps

Jednym z pierwszych, potencjalnych hitów 2020 roku będzie Dragon Ball Z: Kakarot i najnowsze materiały potwierdzają wysoką jakość produkcji. CyberConnect2 pracuje nad świetnie wyglądającym i dynamicznym tytułem.

Dragon Ball Z: Kakarot od pierwszej zapowiedzi wygląda bardzo dobrze. Tytuł na każdym kolejnym materiale potwierdza swoją wysoką jakość, a dzisiaj mamy okazję spojrzeć na rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Fani marki Dragon Ball powinni wyczekiwać na premierę, ponieważ praca CyberConnect2 może okazać się jednym z najważniejszych projektów w tym uniwersum ostatnich lat. Twórcy zapewnią połączenie efektownej bijatyki z półotwartym światem i taki mix może okazać się idealny. W trakcie przemierzania kolejnych aren natrafimy na łatwiejszych przeciwników, ale od czasu do czasu zawalczymy także ze znacznie potężniejszymi oponentami.

Trudno w tym wypadku na pewno nie docenić samej oprawy, ponieważ CyberConnect2 zadbało o odpowiednią kreskę, by gra wyglądała niczym kolejny epizod znanej animacji.

Więcej o nadchodzącym tytule przeczytasz poniżej:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot