Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2019 20:16
Dragon Ball Z: Kakarot DBZ
932V

Dragon Ball Z: Kakarot na efektownym zwiastunie. Sporo walki i znani bohaterowie

Bandai Namco wykorzystuje Paris Games Week do promowania nowej produkcji z serii Dragon Ball. Gracze odwiedzający francuskie wydarzenie mogą zapoznać się z nowym wycinkiem gry, a my z tej okazji oglądamy przyjemny dla oka zwiastun.

Dragon Ball Z: Kakarot zadebiutuje już na początku przyszłego roku, więc deweloperzy oraz wydawca wykorzystują każdą możliwą okazję do promowania produkcji. Tytuł zadebiutuje na samym początku bardzo gorącego okresu, ale fani uniwersum raczej nie będą marudzić.

CyberConnect2 szykuje wielką przygodę, która choć skupi się na wątku z Dragon Ball Z, to przedstawi dodatkowe opowieści, pozwoli poznać nowych bohaterów, a nawet zachęci szerokie grono odbiorców do uczestniczenia w dynamicznych i efektownych pojedynkach.

Najnowszy zwiastun jest w zasadzie najlepszą wizytówką gry – zobaczycie tutaj sporo pojedynków, które prezentują się naprawdę świetnie. Deweloperzy zapewnią piękną przygodę, obok której trudno będzie przejść obojętnie.

Zobaczcie materiał z polskimi napisami – jak wiadomo tytuł zostanie zlokalizowany. Wydawca na szczęście nie zdecydował się na dubbing, ale rodzime napisy będą dobrą opcją dla wielu graczy.

Więcej informacji o Dragon Ball Z: Kakarot przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Cenega

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot zwiastun