Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2019 18:04
Dino Crisis
1105V

Dino Crisis powróci? Capcom rejestruje nowy znak towarowy, więc fani mają nadzieję

Capcom wkrótce dostarczy na rynek kolejną część serii Resident Evil, która przejdzie pełne odświeżenie. Japończycy mają jeszcze w swoim katalogu kilka świetnych IP i gracze mają nadzieję, że już wkrótce Dino Crisis powróci do życia.

Dino Crisis to zapomniana przez Capcom seria, w której deweloperzy z Japonii łączyli horror z grą akcji. Gracze zamiast uciekać przed zombiakami, mierzyli do coraz to większych i potężniejszych dinozaurów. Pierwsza część trafiła na rynek w 1999 roku, kontynuacja została wydana już w 2000 roku, a trzecia część została opublikowana w 2003 roku. W latach 2002-2004 deweloperzy zaprezentowali trzy spin-offy, ale od tego czasu seria zaginęła w gąszczach japońskiego studia.

Capcom ostatnio pokazuje, że potrafi dbać o swoje klasyki, więc wielu graczy liczy na powrót Dino Crisis. Firma potwierdziła chęć odświeżania kolejnych przygód, ale dotychczas nie otrzymywaliśmy pozytywnych sygnałów dotyczących tego IP. Sytuacja jednak właśnie się zmieniła – studio w Japonii odświeżyło znak towarowy „Dino Crisis”:

Nie jest to oczywiście żadne potwierdzenie dotyczące prac nad nową częścią, jednak wierni sympatycy uniwersum wierzą w rozwój oczekiwanej od dawna gry. Firma może po prostu odświeżyć nazwę, ale właśnie pojawiło się „światełko w tunelu”.

Sprawdźcie informacje o innych projektach Capcomu:

Źródło: Twitter

Tagi: Capcom Dino Crisis nadzieja umiera ostatnia