Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.12.2019 10:33
Seth Street Fighter 5
650V

Street Fighter V: Champion Edition. Zmieniający płeć Seth ostatnią postacią. Nowe zwiastuny

Capcom nie skończył jeszcze prac nad rozwijaniem Street Fighter V. Firma już w listopadzie zaprezentowała pierwsze informacje na temat edycji Champion. Pora teraz na ostatnie konkrety dotyczące zawodników!

Poznaliśmy właśnie ostatniego zawodnika z wydania Street Fighter 5 Champion Edition. To znany fanom serii Seth, który powraca tym razem w dosyć osobliwej wersji. Seth wprowadzony w Street Fighter IV został już zaprezentowany na nowym zwiastunie. Wojownik jest o tyle ciekawy, że może przełączać się między dwoma formami/postaciami: kobiecą i męską. Nie wiadomo tylko jeszcze, czy takie metamorfozy dostępne będą w trakcie walk, czy decydować się na płeć Setha będziemy przed rozpoczęciem starcia.

W zajawce Seth pokazuje, co potrafi - oprócz kopiowania zdolności innych zawodników możemy sprawdzić trzy jego (jej?) V-Skille: Tanden Engine, Tanden Maneuver oraz Tanden Ignition. 

Seth będzie dostępny wraz z 40 wojownikami w ramach Street Fighter 5 Champion Edition. Taki pakiet standalone wyceniono na 29,99 dolarów a jako rozszerzenie za 24,99 dolarów (dla posiadaczy Arcade Edition). Oprócz aż 40 zawodników dostajemy w takim wydawnictwie 34 lokacje i ponad 200 strojów/skórek. Nie zabraknie też oczywiście licznych poprawek balansu gry.


Warto sprawdzić:

Tagi: Capcom Street Fighter V